Wellness Hotel Marlin, Nová Pec

Nové Chalupy 1, Nová Pec, 38462
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Wellness hotel - restaurant Marlin je rodinný podnik. Nabízí speciality z čerstvých ryb, zvěřiny,českou kuchyni a pohodlné komfortní ubytování. Hotel Marlin se nachází na pravé straně přehrady Lipna v obci Nová Pec, jen 3 Km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary. Wellness hotel Marlin je otevřen celoročně. Okolí Nové Pece nabízí mnoho zajímavých možností vyžití v Národním parku Šumava, rozsáhlou síť cyklistických a turistických tras.

Další informace

Levné stylové ubytování v hotelu s nezaměnitelnou luxusní atmosférou. Ubytováním v hotelu Marlin na Šumavě poblíž Lipna se ocitnete uprostřed přírody.

Kvalitní ubytování je základ. Hotel Marlin nabízí levné a stylové ubytování, které vás uspokojí a které vám poskytne veškeré potřebné zázemí. Vyberte si mezi dvoj, tří a čtyřlůžkovými pokoji ten svůj a vězte, že se do něj budete těšit i po procházkách Novou Pecí, Lipnem a vůbec celou Šumavou. Součástí ubytování je i parkoviště hned u hotelu, každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sociálním zařízením a s nezbytným internetovým připojením. Neohlížejte se na zimu nebo na léto - ubytování na Lipně v hotelu Marlin je vám k dispozici po celý rok. 

Kromě úžasné šumavské přírody vašemu zdraví pomůže i wellness v podobě masážní vany, infrasauny, posilovny, solária, masáží nebo masážního křesla.

Co je lepšího než spojení krásné šumavské přírody a osvěžujících účinků wellness? Co je příjemnějšího než dopřát si po návratu z náročné túry šumavskou krajinou zpět do Nové Pece masážní vanu nebo infrasaunu? Wellness hotel Merlin pro vás i v roce 2012 připravil báječná potěšení, která pomohou vašemu tělu a uvolní vaši mysl. Můžete své tělo zpevnit vposilovně, vyladit při masáži, návštěva solária jemně zbarví vaši pleť a masážní křeslopovolí napětí v každé buňce vašeho těla. Wellness pobyty v srdci Šumavy, to je osvěžení, které změní váš volný čas v harmonii radosti.

Ceny

Cena za osobu
550 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Polopenze
175 Kč

Snídaně v ceně


cena za 3 a více nocí - mimo sezóna

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Sauna
Solárium
Terasa
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Wellness služby
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
36
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
3
Jednolůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Lednička
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
WC

Restaurace

Nabídka stylové restaurace s barem a krbem potěší nejen každého labužníka, ale i všechny, kteří chtějí oslavit svatbu nebo třeba narozeniny přímo v srdci Šumavy.

Jídlo se nejlépe vychutnává v opravdu stylovém prostředí. Proč se dobře nenajíst v prostředí šumavského parku na okraji lipenské přehrady a navíc ve stínu krásného krbu? Proč nevyužít možnosti, které skýtá hotel umístěný v srdci Šumavy, i pro oslavy narozenin, prosvatby, bankety a další rodinné či firemní akce? Prvotřídní kuchyně hotelu Marlin doladěná stylovou restaurací, možností celodenního stravování, venkovním sezením a satelitním projektorovým vysíláním je lákadlem, kterému je škoda odolávat.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golfový trenažér
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Solárium
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Lyžování na Šumavě a v okolí Nové Pece začíná být stále atraktivnější. Hlavně z toho důvodu, že se otevřel hraniční přechod Zvonková a je tak umožněna automobilová doprava do rakouského skiareálu Hochficht. Ovšem Hochficht není jediná možnost zimního vyžití v Nové Peci. Také si můžete bezvadně zalyžovat v lyžařském areálu Kramolín, nebo využít jednu z mnoha běžkařských tratí v okolí Nové Pece a vůbec po celém národním parku Šumava a jeho okolí. Jedno z nástupních míst na tyto tratě je přímo u našeho hotelu. Pro vyznavače bruslí je k dispozici celá plocha Lipenského jezera.

Mapa

Autobus 400m
Vlak 200m
Velká mapa