Penzion U Míla, Zdíkov

Zdíkov 4, 39701
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Poloha v těsné blízkosti národního parku Šumava, s Boubínem a Kvildou za humny, je ideálním místem pro turistiku, relaxaci a široké spektrum letních a zimních sportů.

Další informace

Nadstandardně vybavené ubytovací kapacity, nádherná panenská příroda, stylový penzion a profesionální služby je přesně to pravé pro Vás.

Koupání ve vlastním rybníku, velkoryse pojaté společenské prostory, výčepní zařízení na pivo, možnost grilování selete nebo steaků a další, činí z našeho penzionu to pravé místo pro Vaši rodinou nebo firemní rekreaci.

Ve všech pokojích a apartmánech penzionu U Míla je Vám k dispozici atestovaná kojenecká voda - není tedy nutné s sebou vozit drahé balené vody.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
300 Kč

Ceny na www.u-mila.cz

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
27
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
3
Počet apartmánů
3
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Vodáctví, lodě

Okolí

Vyhledáváte-li klid a odpočinek při procházkách Národním parkem Šumava (vybírat můžete z více než 200 km dobře značených turistických cest, vedoucích lesy, údolími řek nebo okolo slatí) nebo chcete-li poznat krásu jihočeských měst s bohatou historií (např. Vimperk, Prachatice, Český Krumlov nebo České Budějovice), pokud chcete v sedle kola poznávat okolní cyklotrasy nebo pohodlně sjíždět Vltavu na kánoi, pak je pro Vás právě náš penzion ideálním výchozím bodem. Milovníci zimních sportů, především běžkaři, si rozhodně přijdou na své. Hustá síť udržovaných stop v Národním parku přibližuje nejkrásnější partie Šumavy a Bavorského lesa, areál Zadov-Churáňov (1050 m n. m.) nabízí 80 km lyžařských stop včetně lyžařských vleků a lanovek.

Mapa

Autobus 1km
Vlak 7km
Velká mapa