Penzion U Hudečků, Stachy

Kůsov 32, 38473
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Malý rodinný penzion U Hudečků (dříve Hotel Voldřich) je situovaný v osadě Kůsov  v krásné přírodě nedaleko šumavských center zimních sportů. Nabízí celoroční ubytování na Šumavě pro rodiny s dětmi, sportovce i seniory nebo celé skupiny (firemní školení, školní pobyty, sportovní soustředění). Okolí je ideální jak pro milovníky turistiky a cyklistiky (kilometry značených stezek, procházky nádhernou šumavskou přírodou), tak pro lyžaře (sedačková lanovka 800 m, Zadov – 1800 m, 120 km upravovaných běžeckých tratí). Zkrátka každý si vybere to, co je mu nejbližší.


Další informace

Malý rodinný penzion má kapacitu 20-22 lůžek ve dvou podlažích, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje v 1.patře mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, jsou vybaveny televizorem. V 2.patře mají pokoje společné sociální zařízení, na pokoji umyvadlo/ studená i teplá voda/.V celém objektu možnost Wi-Fi připojení k internetu. Pro milovníky dobrého vína a moravské slivovice je zde stylová hospůdka s krbovými kamny, vinný sklípek s nabídkou kvalitních moravských vín od drobných a středních moravských vinařů. Pro malé návštěvníky slouží bohatě vybavený dětský koutek.


Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Stravování zajišťujeme formou polopenze (pro skupiny možnost plné penze). V objektu je dále stylová hospůdka a vinný sklípek, kde ochutnáte kvalitní moravská vína a slivovici. Rádi Vám zapůjčíme společenské hry nebo knihy. Využít můžete úschovnu kol a lyží, v létě je Vám k dispozici terasa, ohniště, dětské hřiště, venkovní bazén, petanque, stolní tenis, šipky a sál (tělocvična) přímo v objektu penzion. Dětským hostům je k dispozici dětský koutek.Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Bazén venkovní

Mapa

Velká mapa