Penzion Šípková chalupa, Kubova Huť

Kubova Huť 44, 38501
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Naše vesnička se jmenuje Kubova Huť a leží na jihozápadním úpatí Boubína v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. My domácí jí říkáme Kubovka a nedáme na ni dopustit. Žijeme zde v krásném prostředí jak v létě, tak v zimě, kdy bývá sluníčko intenzivní. Místní krajinu tvoří převážně kopce a lesy a hezké, malebné chaloupky. Přijměte pozvání do jedné z nich! Přijeďte si k nám zasportovat, poznat krásy Šumavy, odpočinout si.

Šípková chalupa skýtá svým hostům čisté a klidné prostředí, soukromí a pohodlí. Kolem celé chaloupky se rozléhá zahrada s travnatým porostem, lavičkami, pískovištěm a houpačkami pro děti.

Další informace

Šípková chalupa skýtá svým hostům čisté a klidné prostředí, soukromí a pohodlí. Kolem celé chaloupky se rozléhá zahrada s travnatým porostem, lavičkami, pískovištěm a houpačkami pro děti. Navíc zde máme ohniště, díky kterému můžete strávit nejeden příjemný večer u ohně. To vše patří přímo k našemu penzionu!

Oba 2-3lůžkové pokoje i prostorný 4lůžkový apartmán mají své sociální zařízení, kuchyňský kout, ledničku, TV, Wi-Fi internet a balkon. Na přání hostů přidáme do každého pokoje přistýlku nebo dětskou postýlku.
 

V celém objektu je zákaz kouření. Zvířecí mazlíčky bohužel nemáme možnost ubytovat. Parkoviště pro naše hosty je přímo u domu (cca 10m). Tenisový kurt s umělým povrchem za zahradou u sousedního domu si můžete pronajmout.

V zimních měsících jistě oceníte dvě menší sjezdovky a mikro-snowpark, lyžařskou školu či strojově upravené lyžařské trasy. Případně můžete vyrazit na opravdu kvalitní lyžování do 20 kilometrů vzdáleného německého Mitterdorfu.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Třílůžkový pokoj
1.000 Kč

ubytování na 4 a více nocí

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Balkón

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Lyžařská škola
Minigolf
Půjčovna lyží
Vodáctví, lodě
Tenisový kurt

Okolí

V zimních měsících jistě oceníte dvě sjezdovky a snowpark, lyžařskou školu a strojově upravované běžecké tratě. Případně můžete vyrazit na opravdu kvalitní lyžování do 20 kilometrů vzdáleného německého Mitterdorfu.

Mapa

Autobus 500m
Vlak 500m
Velká mapa