Penzion Netolice, Netolice

Mírové Náměstí 207, 38411
od 494 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v srdci jižních Čech.

Další informace

V našem penzionu Vám nabízíme nadstandardní snídani ve formě švédského stolu. Za pěkného počasí si budete moci vychutnat snídani v zátiší dvora penzionu, kde jsou klientům k dispozici velké jídelní stoly. Současně také můžete využít služeb našich lahůdek a cukrárny, které jsou součástí penzionu a poskytují Vám výběr ze širokého sortimentu zboží. Pokud budete cestovat s Vaším čtyřnohým mazlíčkem, můžete navštívit obchod s chovatelskými potřebami, který se též nachází v areálu penzionu a nabízí velkou škálu chovatelských produktů. Přímo na obvodové zdi penzionu je umístěn bankomat KB, takže pokud budete potřebovat provést výběr hotovosti, je vše na dosah ruky.


V penzionu Vám nabízíme mnoho dalších služeb, kterými si můžete zpříjemnit svůj pobyt. Za příplatek si můžete vypůjčit gril nebo pivní chladící zařízení včetně zprostředkování sudového piva. Náš dvůr je ideální místo pro klidné posezení, celý prostor stolu je navíc zastřešen, takže ze špatného počasí není třeba mít obavy. Další exkluzivní službou je zapůjčení elektrokol značky Makita, na kterých můžete navštívit veškeré okolní památky a zajímavosti.


 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
910 Kč
Jednolůžkový pokoj
494 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.534 Kč
Přistýlka
250 Kč
Sedmilůžkový pokoj
1.924 Kč
Šestilůžkový pokoj
1.794 Kč
Třílůžkový pokoj
1.144 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Terasa
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
4
Sedmilůžkové pokoje
1
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Létání
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Naše tipy na výlet jsou například zámek Kratochvíle, archeopark Netolice nebo vyhlídka Na Pekle, ze které se Vám nabídne krásný výhled na celé Netolice. Během 20 minut cesty autem můžete navštívit krajské město České Budějovice nebo město Prachatice. Dalším lákadlem je zhruba 30 km vzdálený zámek v Českém Krumlově, který je zapsán na seznamu UNESCO či neméně krásný zámek v Hluboké nad Vltavou.

Mapa

Centrum 1m
Autobus 100m
Vlak 1km
Velká mapa