Penzion Dvůr, Hracholusky

Obora 9, Hracholusky, 38411
od 1.200 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází na rozhraní rybníkářské oblasti okolo Netolic a Českých Budějovic a Šumavy, jejíž první kopce najdete za Prachaticemi (Libín 1091 m.n.m.). Leží v malé obci Obora, jejíž název odkazuje na bývalou královskou Oboru se zvířaty, která se rozkládala okolo zámku Kratochvíle a v níž žila i velmi exotická zvířata. Penzion je na polosamotě, okolní chalupy jsou vzdáleny několik desítek či stovek metrů, je to klidné místo s minimálním provozem a s možností pěšího výletu do přírody hned za prahem objektu.

Další informace

Penzion se snídaní - Ubytování ve dvou třílůžkových (možno využít jako dvoulůžkové) a jednom čtyřlůžkovém pokoji s vlastními koupelnami. Ke všem třem pokojům k dispozici společná kuchyně vybavená sporákem, dřezem, nádobím, lednicí a televizí. Snídaně se podávají ve společné kuchyni v domluvených časech. Parkování přímo u objektu, venkovní posezení u ohniště s grilem, úschova kol v garáži zdarma. Po dohodě Vám rádi zapůjčíme zdarma dětskou postýlku či sedák.Apartmány - Ubytování bez snídaní v nově zrekonstruovaném podkroví. Jeden samostatný třílůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou a koupelnou,dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou na chodbě a jeden velký obývací pokoj s televizí a pohovkou. Tento objekt nabízíme celý-max. 7 osob, nebo třílůžkový apartmán samostatně. Parkování přímo u objektu, venkovní posezení u ohniště s grilem, úschova kol v garáži zdarma. Po dohodě Vám rádi zapůjčíme zdarma dětskou postýlku či sedák.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.800 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Pětilůžkový pokoj
2.100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Okolí koresponduje s polohou. Směrem k rybníkům a Českým Budějovicím najdete komerčnější turistické cíle (zámek Hluboká, zámek Kratochvíle, Holašovice atd.). Druhou stranu...k Šumavě... jistě ocení milovníci divoké a panenské přírody. Šumava zůstává i nadále na některých místech téměř nezměněna od dob komunistické minulosti, kdy v lesích hlídkovala spousta vojáků a střežila hranici se západem. I zde najdete samozřejmě krásná a vyhlášená místa (Kvilda, Vydra), ale pořád zbývá spousta krásných míst k objevení.

Mapa

Velká mapa