Pension Klose, Kubova Huť

Kubova Huť 1, 38501
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Naše penziony jsou umístěny ve velmi klidném prostředí na jižním svahu Boubína, ve výšce 1000 m n.m. v jedné z nejhezčích částí Šumavy.

Další informace

Náš pension Vám poskytne ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, kuchyňskou linkou a balkonem či terasou. Samozřejmostí je i možnost přistýlky.  

Penzion je tvořený dvěma stylovými budovami - menším penzionem (původní Penzion Klose) a velkou, nově postavenou budovou nového penzionu. Obě budovy hostům poskytují výborný komfort a navíc za velmi příznivé ceny.
V novém penzionu je každý pokoj vybavený balkonem nebo terasou, k dispozici je velká společenská místnost s krbem.

Hosté ocení 
- venkovní posezení u pece na pečení chleba 
- dětský lyžařský vlek , tenisový kurt v areálu, vlastní parkoviště u domu. 

Součástí společných prostor penzionu Klose je velká společenská místnost s krbem a hospoda, kde se podávají různé druhy pizzy. Velká jídelna s tradiční pecí na pečení chleba je umístěná v zahradě.

Ceny

Apartmán
1.300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Třílůžkový pokoj
1.100 Kč

Cena je za pokoj či apartmán 2 a více nocí. V ceně nejsou místní poplatky pro obec (10,- Kč za dospělou osobu a den). Děti do dvou let zdarma.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Tenisový kurt

Okolí

 

Lyžařský areál Kubova Huť je od penzionu vzdálen cca 200m, k dispozici jsou 3 vleky,lyžařská škola, snowpark pro snowboarding, skiservis a půjčovna. Automobilem je bezproblémově dostupný Mitterfirmiansreut (23km) a Hochficht (50km), obě střediska  nabízí podmínky pro velmi náročné lyžaře. Kubova Huť je také známou křižovatkou lyžařských stop.

Cykloturistům i turistům nabízí oblast Boubínska různorodé terény, lehčí pro rodinnou turistiku i náročné terény pro zdatné sportovce.

Okolí nabízí široké možnosti pro celoroční turistiku - Lipenské jezero, Národní parky Šumava a Bavorský les, Pasov, Linz a mnohé další. Nudit se zde nebudete ani na jaře či na podzim.

Možnost vyjížděk na koních, pro začátečníky i vyspělé rodeoridery a to na farmě u Karasů v Zátoni (6 km), kontaktní telefon 606 223 522.

Mapa

Velká mapa