Chalupa Stožec, Stožec

Stožec 46, 38444
od 1.700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chalupa se nachází přímo u řeky Vltavy v překrásném prostředí Národního parku Šumava v obci Stožec. Svou polohou skýtá nepřeberné množství vyžití pro všechny věkové kategorie.

Další informace

Objekt je po rekonstrukci. V chalupě je prostorný obývací pokoj, který nabízí pohodlí u televize se satelitem a krbem. Kuchyň s jídelním koutem je vybavená elektrickým sporákem s troubou, varnou konvicí, lednicí, kávovarem a mikrovlnou troubou. V koupelně je sprchový kout a v patře jsou dvě ložnice celkem pro 6 osob. Objekt je elektricky vytápěn.

Ceny

Cena za celý objekt
1.700 Kč
Domácí mazlíček
500 Kč

Leden-únor-duben, říjen - listopad

Služby

Parkoviště
Sauna
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
6

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Vodáctví, lodě

Okolí

Je možné využít velkého množství cyklotras (půjčovna kol v obci) nebo 15ti km trasy pro kolečkové brusle údolím řeky Vltavy. V obci je nově vybudován tenisový kurt (pronájem po domluvě) je možné splavit řeku (půjčovna lodí 10 km) nebo se projet parní lokomotivou. Na nedaleké Lipenské přehradě je možné věnovat se vodním sportům (20 km) nebo při nepřízni počasí je otevřen krytý bazén ve Volarech (15 km) nebo Heidmule D (5 km).

V zimě je tu 70 km udržovaných běžeckých tratí a pro sjezdové lyžování jsou tu kopce v Českých Žlebech (4 km), Strážném (8 km) nebo velký areál v SRN (20 km). V obci je hospůdka, kam je možné zajít na jídlo a dobře zásobený market.

Mapa

Velká mapa