Bokova chata, Prachatice

Nové Hutě 16, Prachatice, 38493

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Prostorná rekreační chata se nachází uprostřed malebné šumavské přírody na okraji obce Nové Hutě. V blízkém okolí se nachází turisticky atraktivní cíle: Churáňov, Kvilda, Borová Lada, Chalupská slať, Modrava a Knížecí Pláně.

Další informace

Polosamotu, na které se Bokova chata nalézá, ocení zejména uzavřená společnost: spřátelené rodiny s dětmi, lyžařské výcviky, cyklistické, tvořivé či vzdělávací kurzy nebo sportovci na kondičním soustředění i všichni hosté vyhledávající aktivní dovolenou.

U chaty je velká, mírně se svažující louka (v zimním období vhodná pro sáňkování nebo bobování), venkovní terasa, ohniště, pískoviště, houpačky se skluzavkou, trampolína, hřiště na volejbal a v letním období je pro děti připraven venkovní nadzemní bazén se solárním ohřevem.

Bokovu chatu si můžete pronajmout celou. Budete mít dokonalé soukromí. My Vám zajistíme každodenní dovoz čerstvého pečiva podle Vašeho výběru a provoz zázemí objektu.

Možnost bezplatného připojení na internet.

Boubínské léto – levné ubytování v kempu

Ubytování v klidném kempu, nedaleko Boubínského pralesa. Teplá Vltava je od kempu asi 200m. Boubínské léto v Zátoni. K dispozici jsou 4lůžkové chatky nebo sruby. Prostor pro stany a karavany, kuchyňka, soc. zařízení, venkovní bazén, hřiště, ohniště, kiosek s rychlým občerstvením a točeným pivem, wifi zdarma.

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 30 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a ostatní pokoje: V patře se nachází 8 pokojů, 2x WC a 2x sprcha. Dva pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, ostatní používají WC a sprchy na patře. Ve všech pokojích a na chodbě jsou koberce, v přízemí je dlažba.

V přízemí chaty je velká společenská místnost s televizním a dětským koutkem. Na společenskou místnost navazuje plně vybavená kuchyň. Naleznete zde i 2x WC a sušárnu bot.

Stravování: Stravování je vlastní, můžeme Vám zajistit každodenní dovoz čerstvého pečiva. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickým a plynovým sporákem, dvěmi rychlovarnými konvicemi, nádobím, myčkou na nádobí a pračkou.

Doprava, parkování: Bokova chata je celoročně dobře přístupná, s vlastním parkovištěm o dostatečné kapacitě. K dispozici je i úschovna kol a lyží.

Ubytování – kemp:

chatky pro 4 osoby (palandy) bez el. zásuvky

srub pro 4 osoby ( 2x postel a palanda), el. zásuvka na 220V

Mapa

Velká mapa