Bed & Bike Prachatice, Prachatice

Velké náměstí 40, Prachatice, 38301
od 1.400 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Bed & Bike Prachatice poskytuje ubytování v nadstandardně zařízených apartmánech. Cena ubytování ve vybraných apartmánech zahrnuje zapůjčení elektrokol Trek a Cannondale. Pro děti od 7 let elektrokola Hibike. Pro batolata vozík Thule.

Další informace

Bed & Bike Prachatice nabízí celoroční ubytování v kombinaci s volnočasovými aktivitami. Do ceny ubytování je v apartmánech Šumava 1 - 9 zahrnuta možnost zapůjčení špičkového elektrokola. Hosté si v případě zájmu mohou zapůjčit navigační systém Garmin (zpoplatněno) s vytyčenými trasami. K dispozici je zpoplatněný transfer do NP Šumava. V zimním období je do ceny zahrnuto zapůjčení běžek a sněžnic. K dispozici je také dvorek s elektrickým grilem, posezením, dětským domkem, skluzavkou a pískovištěm. Při nepříznivém počasí je možné si pronajmout stan s tepelným zářičem. Současně si hosté mohou objednat posezení ve sklepení s vinotékou. Rodinám s dětmi rádi načipujeme na požádání přístup do dětské herny.

Ceny

Apartmán
1.400 Kč
Cena za sál
750 Kč
Domácí mazlíček
1.000 Kč
Přistýlka
700 Kč

Snídaně v ceně


Snídaně a jiné služby pouze v určitých apartmánech

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Pronájem kol
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
5
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
13
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Minibar
Satelit, kabelová TV
Trezor
TV
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Kongresové možnosti

Firemní akce

Sklepní prostory Bed & Bike Prachatice v Křišťanově ulici jsou ideální pro pořádání firemních večírků a pracovních schůzek v soukromí. Sál je vybaven projektorem, promítacím plátnem a flipchartem. Prostory zahrnují kuchyňku s elektrospotřebiči a příslušenstvím, kde je možné připravit kávu Nespresso. Milovníky čajů potěší jedinečný výběr značky Semper Tea. Rádi zajistíme domácí sladké i slané občerstvení. Pro firemní akce je možné objednat studený i teplý catering. Ve sklepení mají hosté k dispozici pivní pípu a volný přístup k vinotéce moravských a španělských vín.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Létání
Lyžařská škola
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Vodáctví, lodě
Lyže, snowboard

Okolí

V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a cykloturistice. Elektrokola, běžky a sněžnice jsou k dispozici na místě. 

Mapa

Autobus 700m
Vlak 800m
Velká mapa